1. ZAANGAŻOWANIE: wpadaj wcześniej, wychodź później. Pracuj nad swoimi słabościami. Wspieraj innych, kibicuj im i motywuj.
 2. PUNKTUALNOŚĆ: szanuj czas swoich trenerów, kolegów i koleżanek. Zsynchronizuj zegarek z Hangarowym timer’em i staraj się być na czas. Jeśli jednak się spóźnisz, pamiętaj: za każdą minutę po czasie wykonujesz 10 karnych burpees. Bezwzględnie.
 3. PROGRES: to jedno z ważniejszych słów w naszym boxie. Nie akceptujemy tutaj sformułowań: ‘nie dam rady’, ‘ nie umiem’, ‘nie chcę’. Jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz.
 4. PORZĄDEK: jeśli używasz sprzętu, odłóż go na miejsce w niezmienionym stanie. Usuń z niego ślady potu, krwi, magnezji, czy łez. To narzędzie pracy nas wszystkich i nie odbieraj innym komfortu pracy, jaki sam zastałeś w boxie.
 5. SZANUJ SPRZĘT: dźwięk upadającej pustej sztangi prawdziwie łamie nasze serca. Nie rzucamy też talerzami 5 kg (szare) oraz kettlami. Sprzęt nie jest wieczny. Dbajmy o niego! W przeciwnym wypadku czeka Cię kara 30 burpees.
 6. ZAPISY: w Hangarze dbamy o jakość. Nie bez przyczyny wprowadziliśmy zapisy na zajęcia. Pamiętaj, limit na grupie to 12 osób i więcej nie przyjmiemy. Zapisz się zatem na zajęcia przed przyjściem na trening. Jeśli się nie zmieścisz, pozostaje Ci open gym. Zarówno trenerzy jak i inni trenujący potrzebują komfortu i przestrzeni do pracy.
 7. NIE BLOKUJ MIEJSCA: zapisałeś się na zajęcia i coś Ci wypadło? Odwołaj rezerwację. Daj szansę innym na wykonanie treningu. Za blokowanie miejsc na zajęciach każdy ma do wykonania 50 karnych burpees PRZED kolejnymi zajęciami.
 8. PRYSZNIC NASZYM SKARBEM: a o skarb trzeba dbać. Jeśli po kąpieli pod Twoimi stopami zostają kałuże wody, zgarnij jej nadmiar mopem do odpływu.
 9. EGO ZOSTAW ZA DRZWIAMI: trenuj pokornie, słuchaj wytycznych trenera. Jeśli każe dołożyć ciężar na sztangę – dołóż. Jeśli zabrania- dostosuj się. To dla Twojego bezpieczeństwa.
 10. ZAPISZ TO: zapisuj swoje osiągnięcia. Swoje ciężary, czasy. Śledź swój progres. Trener nie jest w stanie zapamiętać Twoich wyników. A znajomość na temat Waszych możliwości zdecydowanie ułatwi pracę nad Waszym progresem.
 11. MAGNEZJA JEST ZŁOTEM: rozrzucaniu, rozsypywaniu i smarowaniu magnezją gdzie popadnie mówimy stanowcze NIE!
 12. NIE OSZUKUJ. LICZ. Rób każde powtórzenie technicznie poprawnie. Nie skracaj swojej drogi. Nieważne ile zajmie i to czasu. W oszukiwaniu nie ma nic fajnego! Trenujemy pokornie, słuchamy się wytycznych trenerów i nie szarżujemy. To dla Waszego bezpiecze
 13. HANGAR TWOIM DOMEM: chcemy stworzyć idealne miejsce do treningu. Chcemy, żebyś czuł się tutaj jak w domu. Mówimy do siebie po imieniu, witamy z każdym klubowiczem. Dbamy o dobrą i pozytywną atmosferę. Niech to miejsce pozbawione będzie lansu, sztuczności i zawiści. Bawmy się i trenujmy wspólnie, wspierajmy się i szanujmy nawzajem!