Trenerzy

Szymon Leśniewski

Ambitny. Skoncentrowany na celu. Zdeterminowany. Jeśli coś robię to albo całym sobą albo wcale. Pół-rozwiązania nie wchodzą w grę. Kilka lat temu podjąłem decyzję, że swoje życie chcę podporządkować treningom i wszystkiemu, co z tym związane.

Czytaj więcej
Trenerzy

Julita Furmaniak- Leśniewska

Niemożliwe nie istnieje. Ta myśl od zawsze towarzyszyła moim decyzjom. I odkąd tylko pamiętam w życiu koncentrowałam się na tym, co mnie rozwijało i dawało mi szczęście. Wbrew pozorom ukończyłam studia humanistyczne, latami pracowałam w branży public relations oraz zajmowałam się organizacją eventów kulturalnych, prowadziłam też własną agencję reklamową.

Czytaj więcej
Trenerzy

Joanna Patalas

Moim sposobem na życie jest joga. Pozwala mi ona lepiej poznać samą siebie, nieustannie stawia przede mną nowe wyzwania, uczy pokory i samodyscypliny. Wzmacnia zarówno ciało, jak i umysł. Najbardziej przekonała mnie do siebie Vinyasa Yoga, w której dużo jest dynamiki i płynności, a także miejsca na niezależność, którą bardzo cenię.

Czytaj więcej
Trenerzy

Patrycja Piechowiak

Przez 13 lat podnoszenie ciężarów wypełniało całe moje życie, jako dziewczynka trafiłam na siłownie, w której zrodziła się głowa pełna marzeń sportowych. Jest to pasja bardzo mocno ze mną związana, każdego dnia pracowałam ambitnie i mocno by mój wynik był coraz lepszy, a satysfakcja na pomoście zadowalająca.

Czytaj więcej
Trenerzy

Małgorzata Król

Łączę pasję z pracą co sprawia, że pozytywna energia, uśmiech i motywacja do działania nigdy nie znikają. Na zajęciach w Hangarze znajdę Wasze słaby strony, by przekuć je w przyszłości w drogę do osiągnięcia Twojego celu.

Czytaj więcej
Trenerzy

Justyna Sobieralska

Staram się skupiać na poprawnej technice i dążę do perfekcji, której też wymagam od osób ze mną trenujących. Stanie na rękach to mój sposób na życie i chcę część tego świata pokazać ludziom. .

Czytaj więcej
Trenerzy

Tadeusz Gołembiewski

W moim przekonaniu najważniejsze w relacji zawodnik – trener jest zaufanie, tylko na nim da się budować formę sportową na oczekiwanym poziomie. Staram się dopasować system pracy indywidualnych potrzeb i umiejętności zawodnika.

Czytaj więcej
Trenerzy

Marcin Kardach

Sport to moja dewiza na życie. Od najmłodszych lat zawsze z nim związany. Uśmiechnięty, towarzyski z głową pełną pomysłów. Praca z drugim człowiekiem przynosi mi wiele satysfakcji. Zacięcie sportowe często pożytkuję na udziale w biegach na różnych dystansach. Zimą fascynuje mnie „morsowanie”.

Czytaj więcej